Park Handlowy Wrocław

Teren inwestycji zlokalizowany jest bezpośrednio przy drodze krajowej nr 94, w odległości ok 12 km od centrum Wrocławia i ok 0,5km od centrum dzielnicy Leśnica. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa Wrocław Leśnica. Otoczony jest przede wszystkim zabudową handlowo-usługową oraz mieszkaniową wielorodzinną i jednorodzinną.

Park Handlowy Pyrzyce

Teren inwestycji zlokalizowany jest przy drodze wojewódzkiej nr 122, w odległości ok 800m od centrum miasta Pyrzyce. Otoczony jest przede wszystkim zabudową mieszkaniową jednorodzinną oraz przemysłowo-usługową i rekreacyjno-sportową (w pobliżu m. in. stadion miejski). W mieście brak jest obiektów typu park handlowy. Obiekt zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie projektowanego sklepu Bricomarche (istnieje możliwość połączenia parkingów obu sklepów przejazdem)

Park Handlowy Pobiedziska

Park handlowy dzięki położeniu przy ulicy Fabrycznej – drodze wojewódzkiej nr. 194, łączącej Poznań z Gnieznem, zdobędzie zasięg regionalny. Stanie się dogodnym miejscem zakupów dla kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców okolicznych miast i wsi. Ponadto lokalizacja przy trasie pomiędzy Gnieznem, a Poznaniem sprzyja korzystaniu z usług osobom przejezdnym.

Park Handlowy Ostrowiec Świętokrzyski

Projektowany Park Handlowy zlokalizowany będzie na obrzeżach miasta Ostrowiec Świętokrzyski na jednym z kilku najbardziej rozwijającym się obszarów miasta. Inwestycja posiadać będzie z dostęp do nowopowstałej drogi Leona Chrzanowskiego skąd miałaby obsługiwać w szczególności klientów z pobliskich osiedli:  Stawki, Ogrody, Rosochy i Patronackie.

Park Handlowy Chełmża

Projektowany Park Handlowo-Usługowy zlokalizowany będzie przy ulicy Bydgoskiej. Teren inwestycji sąsiaduje z granicą administracyjną miasta Chełmża. Zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Chełmża zakładają rozwój sąsiednich obszarów jako zabudowę przemysłową, usługową oraz mieszkaniową niską.

Galeria Tarnobrzeg

Lokalizacja w ścisłym centrum miasta. Jedyna galeria handlowa w mieście i okolicy. Jedyne wielosalowe kino w promieniu 40 km Wygodny dojazd, lokalizacja przy głównej arterii komunikacyjnej Tarnobrzega (droga woj. 723)

Park Handlowy Garwolin

Teren inwestycji zlokalizowany jest bezpośrednio przy węźle łączącym drogę ekspresową S17 z ul. Tadeusza Kościuszki – drogą miejską, prowadzącą z centrum miasta, z której odbywał się też będzie zjazd na teren inwestycji.

Park Handlowy Ruda Śląska

Park Handlowy dzięki położeniu w centralnej części miasta, przy głównych drogach przejazdowych stanie się dogodnym miejscem zakupów dla mieszkańców całego miasta oraz sąsiadujących metropolii GOP

Park Handlowy Złocieniec

Projektowany Park Handlowo-Usługowy zlokalizowany będzie na obrzeżach miasta Złocieniec na najbardziej rozwijającym się obszarze gminy.