Park Handlowy Chełmża

Projektowany Park Handlowo-Usługowy zlokalizowany będzie na obrzeżach miasta Złocieniec na najbardziej rozwijającym się obszarze gminy.

Park Handlowy Złocieniec

Projektowany Park Handlowo-Usługowy zlokalizowany będzie na obrzeżach miasta Złocieniec na najbardziej rozwijającym się obszarze gminy.

Park Handlowy Ruda Śląska

Park Handlowy dzięki położeniu w centralnej części miasta, przy głównych drogach przejazdowych stanie się dogodnym miejscem zakupów dla mieszkańców całego miasta oraz sąsiadujących metropolii GOP

Park Handlowy Garwolin

Teren inwestycji zlokalizowany jest bezpośrednio przy węźle łączącym drogę ekspresową S17 z ul. Tadeusza Kościuszki – drogą miejską, prowadzącą z centrum miasta, z której odbywał się też będzie zjazd na teren inwestycji.

Park Handlowy Pruszków

Obiekt zlokalizowany będzie przy ulicy Grodziska, która jest drogą wojewódzką nr 719, na trasie Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Warszawa. Teren inwestycji otacza zabudowa mieszkaniowa (wielorodzinna i jednorodzinna) oraz obiekty handlu i usług. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się się zabytkowy zespół pałacowo-parkowy – ośrodek MON .

Galeria Tarnobrzeg

Lokalizacja w ścisłym centrum miasta. Jedyna galeria handlowa w mieście i okolicy. Jedyne wielosalowe kino w promieniu 40 km Wygodny dojazd, lokalizacja przy głównej arterii komunikacyjnej Tarnobrzega (droga woj. 723)

Park Handlowy w Modlnicy

Park handlowo-usługowy, dzięki dogodnemu położeniu komunikacyjnemu zdobędzie zasięg regionalny i stanie się ważnym miejscem zakupów dla kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców gminy oraz północno-zachodniej części miasta Kraków, a także dla osób podróżujących.