Park Handlowy Gniezno

Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu skrzyżowania dróg prowadzących do  Wrześni, Witkowa oraz centrum Gniezna. Węzeł ten zapewnia łatwy dostęp osób zarówno z pobliskich miejscowości jak i z centrum miasta. Kilkaset metrów od terenu inwestycji znajduje się dworzec kolejowy, a w najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkaniowa.

Park Handlowy Pszczyna

Obiekt zlokalizowany będzie u zbiegu ulic: Bielskiej i Górnośląskiej. Teren inwestycji otacza gęstą zabudowa jedno- i wielorodzinna. Istniejący węzeł komunikacyjny zapewnia łatwy i szybki dostęp do inwestycji zarówno klientom jadącym od strony Katowic, jak i Bielska-Białej.

Park Handlowy Pleszew

Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Armii Poznań, która (wraz z ul Lipową) łączy, przebiegające przez Pleszew, drogę krajową nr 11 i nr 12. Teren inwestycji otacza zabudowa mieszkaniowa (w większości jednorodzinna) oraz obiekty usługowe - zlokalizowane głownie wzdłuż ul Armii Poznań oraz w rejonie pobliskiego skrzyżowania z ul 70 Pułku Piechoty.

Park Handlowy Piotrków Trybunalski

Obiekt zlokalizowany będzie przy ulicy ul. Sulejowskiej łączącej DK 91 (Radomsko – Łódź) oraz DK 74 (Kielce – autostrada A1). Teren inwestycji otacza zabudowa mieszkaniowa (w większości jednorodzinna) oraz obiekty handlowo-usługowe oraz produkcyjne. W pobliżu terenu inwestycji znajdują się dyskonty Lidl oraz Biedronka.

Park Handlowy w Łęcznej „POLNA”

Obiekt Handlowy zlokalizowany jest przy głównej drodze ( krajowej 82 ) przebiegającej przez miejscowość Łęczna co umożliwi łatwy dostęp osobom jadącym od strony Włodawy i Lublina. Teren inwestycji otoczony jest zabudową mieszkaniową wielorodzinną i jednorodzinną.

Park Handlowy w Gostyninie

Budynek zaprojektowano jako jednokondygnacyjny wolnostojący parterowy pawilon handlowy.

Galeria Piastova

Centrum Handlowo Usługowe, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic w Gnieźnie, ulicy Witkowskiej. Zaprojektowany styl i forma architektoniczna umiejętnie łączy nowoczesny wygląd wybudowanego obiektu z zabytkowym sąsiedztwem Gnieźnieńskiej architektury.

Park Handlowy Milanówek

Budynek zaprojektowano jako jednokondygnacyjny wolnostojący parterowy pawilon handlowy.